• ab

Rreth nesh

Themeluar në vitin 1996, SAOSEN është e njohur globalisht nga veshja e saj rimeso druri dhe mjeshtëri.

Që nga viti 2005, SAOSEN ka bashkëpunuar me projektuesi mobilje italiane Lino Codato dhe të bëhet i licencuar agjent i vetëm për europiane markave të njohura. Produktet tona janë shitur në më shumë se 30 vende dhe ka marrë çmime të rëndësishme të projektimit.

Në të njëjtën kohë, SAOSEN është i pari në Azi me sukses për të futur të fundit Green Teknologjia Veshje - Veshje pluhur në MDF. e para në botë për të futur Charge Transfer Catalyst të cilat mund të pastrojë ajrin në prodhimin e mobiljeve.

DYou mund të shkarkoni broshurën tonë të përbashkët KËTU.
LINK PRODUKTE DETAJË
Leading into a Smart Future! The Future begins here.
Lexo më shumë

Teknologji e Mjedisit

 • POWDER COATED MDF

  POWDER COATED MDF

  Sepse ndotja brendshëm ka formaldehyde, benzeni, hidrogjen, amoniak, TOVC dhe gazra të tjera të paqëndrueshme të dëmshme, inhalacion afatgjatë do të çojë në leucemia dhe sëmundje të tjera ...
  Lexo më shumë
 • POWDER COATED MDF

  POWDER COATED MDF

  Veshje pluhur është jo e dëmshme, tretës material lirë veshja Për Veshje pluhur e MDF, pas 250 "trajtimit të ngrohjes C dhe vrasjen e baktereve, shumica e formal brenda bordit MDF është eliminuar ...
  Lexo më shumë

NEWLETTER

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Enquiry TANI