Контактирајте не

Dongguan Saosen Мебел копродукции, ООД

адреса

Мебел патот 304 # Houjie Таун, Dongguan град, провинција Г.Д., Кина

Е-пошта

телефон

+ 86-769-3885-5366-109
+ 86-137 1336 8057

часа

Понеделник-недела: 8 часот претпладне за да се 6 часот попладне